Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerde genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Kızılcahamam-Ankara yolunun 45-46. Kızılcahamam-Ankara istikameti kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü olarak diğer istikametten sağlanıyor.

2-3. Balıkesir-İzmir karayolunun Küçükbostancı Köprüsü’ndeki genleşme derzi bakım onarım çalışmaları nedeniyle yolun ulaşıma ayrılan kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 1-6. Kilometrelerce yürütülen üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip ve Osmancık kavşaklarında farklı kotlardaki kavşaklar nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Malatya-Sivas yolunun 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Refahiye-İliç yolu 66-68, Korkuteli-Elmalı yolu 26-49. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda kalıyor.

Osmaniye-Gaziantep yolu 15-48. Kilometrelerce çeşitli bölümlerde üretim çalışmaları nedeniyle denetim altında ulaşıma izin veriliyor.

Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu